O marce

obraz przedstawia właścicielkę marki Naked Truth szyjącą bieliznę

Naked Truth jest polską. rzemieślniczą marką bielizny handmade, zainspirowaną kobiecością, delikatnością siateczek i koronek, chcącą zaspokajać potrzeby dziewczyn myślących podobnie, kochających to samo!

Ja mam na imię Gabriela i krawiectwo to moja zajawka od dziecka. Bielizna jest moją wielką pasją, która cały czas rozwijam.

Naked Truth jest od początku do końca moim "dzieckiem" To ja odpowiadam tu za wszystkie aspekty prowadzenia firmy, marketingu, social mediów, komunikacji z Wami, wysyłania paczek oraz przede wszystkim... szycia Waszych zamówień!

Każdy komplet na początku rodzi się w mojej głowie, przelewam projekt na papier, a następnie zaczyna się, czasami długotrwały, proces szukania idealnych materiałów i dodatków. Następnie tworzę konstrukcje i szyję prototypy. Czasem duuużo prototypów. Po wielu burzliwych procesach twórczych rodzi się wersja ostateczna, która obfotografowana trafia do sklepu!

Tworzę dla wszystkich kobiet, które tak jak ja kochają bieliznę, które lubią w swojej szafie mieć rzecz uszytą z największą starannością, są zmęczone sieciówkami, chcą wspierać małe, polskie marki. Ale też odważnych, świadomych swojego ciała lub chcących po prostu zaszaleć.

Wierzę, że wyjątkowa bielizna dodaje nam dużo pewności siebie na codzień. Mam nadzieję, że tak jak ja zakochasz się w pięknej, a jednocześnie wygodnej bieliźnie i zostaniesz z Naked Truth na dłużej!

Więcej o marce i o tym jak działam na co dzień dowiesz się z social mediów:

nakedtruth.lingerie